Активна доріжка на вул. Лисенка

527

        Проект полягає у створені асфальтованої доріжки для проведення активного дозвілля. Асфальтну доріжку можна використовувати для їзди на велосипедах, скейтах, роликах, самокатах… Мікрорайон «Порубинці» віддалений від центру міста Хмільника, тому важливо наповнити його цікавими елементами інфраструктури для урізноманітнення дозвілля. На даній території зможуть відпочивати діти з батьками. 

Адреси, назва установи / закладу, будинку( там де запропоновано проект):

       Земельна ділянка площею 0,5 га, що знаходиться на вул. Лисенка (наближена до будинку Лисенка, 13) в м. Хмільник Вінницької обл.

        Проблемою, що спонукала до створення проекту є те, що мешканці мікрорайону «Порубинці» обділені елементами інфраструктури, які б сприяли активному дозвіллю. Земельна ділянка поблизу вулиці Лисенка, 13 є вільною від забудови і доцільно її використати з максимальною користю задовольнивши потреби мешканців мікрорайону. Велоінфраструктура міста Хмільника залишається на низькому рівні і потребує відповідних змін. Курортне місто потребує розвитку екологічних видів транспорту.

        Мета проекту – створити асфальтовану доріжку для задоволення мешканців громади активним дозвіллям; розбудова інфраструктури мікрорайону «Порубинці».

           Основними користувачами «активної доріжки» є мешканці мікрорайону «Порубинці». Проект розрахований для усіх мешканців та гостей Хмільницької міської ОТГ.

      План заходів з реалізації проекту (що потрібно зробити?, які дії повинні бути прийняті?, роботи, послуги):

1. Виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Асфальтування доріжки розміром 150 м*1,5 м

       Реалізація проекту сприятиме розвитку велоінфраструктури, спорту, популяризації безпечних видів транспорту, розвитку нових атракцій, соціальної інфраструктури, подальшому розвитку інфраструктури мікрорайону «Порубинці».

     Проект допоможе поліпшити якість життя та стан здоров’я мешканців громади завдяки активному способу пересування.

   Орієнтовна загальна вартість проекту        200 000 грн.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Гончаренко Олександр Олександрович
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Безпека та громадский порядок
  • Дата реєстрації: 27.07.2020
  • Номер проекту: 4