Безпека дітей

369

Мета проекту - знизити рівень небезпеки для дітей та оточуючих, забезпечити комфортне дозвілля.

Для безпеки дітей та оточуючих, проектом пропонується встановлення захисної огорожі по периметру футбольного поля за адресою вул. Літописна, 1 - Проспект Свободи, 9, 11. 

Проблема полягає в тому, що діти, які виходять пограти в м'яча, знаходяться постійно під загрозою. Загроза формується з кількох факторів: потрапити під авто (поряд проїзна частина), пошкодити чужу власність (авто, вікно, інше), завдати шкоди комусь (поряд розташовані лавки для відпочинку та бесідка). Проект направлений для того, аби уникнути даної загрози і дати дітям можливість комфортно проводити вільний час. Дана практика постійно застосовується в країнах Європи і вже навіть успішно перекочувала у м. Хмільник (проект-переможець громадського проекту Бюджет участі у 2017 році "Облаштування футбольного поля на прибудинковій території житлового будинку по вул. Монастирська, 1"). Огорожа необхідна у кожному подвір'ї де є футбольне поле.

План заходів з реалізації проекту:

- замовлення, закупівля та доставка огорожі;

- виготовлення опалубки та замовлення міксеру для створення бетонного поясу, що у свою чергу додасть міцності та довговічності;

- встановлення огорожі по периметру футбольного поля. 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Калугін Володимир Володимирович
  • Бюджет: 170000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 31.05.2019
  • Номер проекту: 7
Файли проекту: