Будь активним

486

Проект має на меті створити умови та започаткувати проведення в місті Хмільнику спартакіади (олімпіади) аматорських команд з волейболу та міні-футболу. Ідея полягає у створені умов для залучення до здорового та активного способу життя максимальної кількості мешканців громади. Для цього потрібно встановити спортивний майданчик для гри у міні-футбол та волейбол між адресами вул. Лисенка, 13 та вул. Лисенка, 17.

Наш мікрорайон є чи не найвіддаленішим від центру міста, де сконцентровані всі спортивні споруди - міський стадіон, спортивна школа, тощо. Також мікрорайон знаходиться на значній відстані від школи, на території якої створено певні умови для занять фізкультурою та спортом. Наші діти, попри перестороги батьків, змушені діставатися до спортивних об'єктів за кілька кілометрів. Повертатися ж їм доведеться вже тоді, коли на вулиці досить темно, що ставить під загрозу їх безпеку.

В мікрорайоні проживає велика кількість людей. Після проведення опитування в мікрорайоні майже 37% опитаних членів молодих сімей готові долучитися до встановлення майданчику для гри у міні-футбол та волейбол, та більше 60% до активного відпочинку за умови створення мінімальних умов для занять фізкультурою та спортом. 

Завдяки зручному розташуванню майданчика мешканці матимуть вільний доступ до нього, як із навколишніх багатоквартирних будинків так і з приватного сектору. Розміщення спортивного майданчика на вказаній території, окрім створення умов для залучення до активного способу життя представників молодих сімей та їх дітей, дозволить популяризувати здоровий спосіб життя серед мешканців мікрорайону та стане своєрідним поштовхом для залучення до цього процесу широких верств населення.

План заходів з реалізації проекту:

1. Закупівля обладнання

2. Встановлення обладнання. Встановлення планується здійснювати власними силами без залучення підрядних організацій. Після закінчення робіт буде оголошено конкурсний відбір команд для участі в спартакіаді

3. Проведення спартакіади (олімпіади) аматорських команд - власний внесок. Для проведення спартакіади (олімпіади) аматорських команд з залученням представників громадських організацій, буде розроблено Положення про проведення спартакіади (олімпіади). Для заохочення учасників та відзначення команди-переможця буде залучено спонсорські кошти.

Ключові показники оцінки результату проекту:

1. Охоплення дітей грою у волейбол не менше 15 осіб.

2. Охоплення дітей грою у міні-футбол не менше 18 осіб.

3. Охоплення чоловіків грою у волейбол не менше 15 осіб.

4. Охоплення чоловіків грою у міні-футбол не менше 18 осіб.

5. Охоплення жінок грою у волейбол не менше 10 осіб.

6. Охоплення жінок грою у міні-футбол не менше 10 осіб.

 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Плахотнюк Володимир Ілліч
  • Бюджет: 196449 грн
  • Категорія: Спорт
  • Дата реєстрації: 23.05.2019
  • Номер проекту: 3