Гумове покриття для спортивного майданчика Workout по Проспекту Свободи, 13

453

Метою проекту є облаштування Workout майданчика по Проспекту Свободи, 13 гумовим покриттям.

У 2017 році я став одним із переможців громадського проекту "Бюджет Участі" у м. Хмільнику з проектною заявкою "Нове будівництво спортивного майданчика з Workout комплексом та іншим спортивним обладнанням по Проспекту Свободи 13, 15 у м. Хмільник Вінницької області (з виготовленням ПКД та проведенням її експертизи)". Так як громадський проект був новинкою для Хмільника, маса речей залишилась недопрацьованими. І вийшло так, що мій проект було реалізовано не в повній мірі. Реалізація всіх елементів проектної заявки вимагала більшого фінансування, яке перевершувало максимальний розмір бюджету, що становить 200000 грн. Від багатьох речей потрібно було відмовлятись аби зберегти основну суть - майданчик "Workout". Серед них виявилось і гумове покриття, яке розкриває потенціал майданчику в повну міру і надає дітям захист від травм. Станом на сьогодні, багато речей зроблено у нашому подвір'ї, але йому не вистачає покриття для Workout майданчику. Гумове покриття з невеликою шорсткістю добре амортизує удари і знижує рівень вібрації, допоможе захистити відвідувачів майданчику від травм.

Переваги гумового покриття:

- висока амортизація;

- зносостійкість;

- шорсткість поверхні;

- високий рівень звукоізоляції;

- привабливий естетичний вигляд;

- різнобарвна кольорова палітра.

Покриття - річ крайньо важлива, оскільки наш майданчик зацікавив людей різних поколінь, як говориться "від малого, до старого". Жителі будинків по Проспекту Свободи, 13, 15 вже взяли для себе за правило, що кожного вечора до нас в подвір'я крім "своїх" приходять нові діти та дорослі, але вони не ламають нічого, вони не порушують громадський спокій та ін., вони приходять займатись на єдиному у Хмільнику Workout майданчику. Влітку Зендокай каратисти з клубів "Ягуар" та "Січ" проведуть свої відкриті тренування на Workout майданчику.

Тому давайте довершимо те, що почали у 2017 році, за що проголосували жителі Хмільника, але від чого вимушено відмовились. Давайте застелимо гумову крихту під єдиним у Хмільнику Workout майданчиком!

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Руденко Володимир Ігорович
  • Бюджет: 195000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 27.05.2019
  • Номер проекту: 6
Файли проекту: