Кінотеатр просто неба у міському парку ім. Т.Г.Шевченка

148

У міському парку ім. Т.Г.Шевченка пропонується облаштувати простір для проведення різноманітних кінопоказів (художніх, просвітницьких, театральних, музичних, спортивних тощо) в поєднанні з обговоренням актуальних питань. Використовуючи  природні ресурси парк створює різноманітні умови для спілкування всіх верств населення у вільний час, організації дозвілля, розвитку самодіяльної художньої творчості, виховання екологічної культури населення.

Кінотеатр просто неба – унікальний простір для відпочинку, розваг, перегляду стрічок, знайомств, спілкування. Територія міського парку активно розвивається та наповнюється новими елементами. Кінотеатр доповнить інфраструктуру парку та урізноманітнить дозвілля мешканців громади. Доцільно розмістити екран для показу на встановленій сцені у міському парку. А для зручного перегляду стрічок напроти сцени розмістити крісла груші для сидіння, що легко переносяться. Показ кінострічок проводитиметься на безкоштовній основі. Сцену можна також використовувати для прослуховування відеолекцій, навчальних матеріалів, для перегляду мистецьких проектів, презентацій.

Відсутність у вільному доступі безкоштовних зон для відпочинку, якісного дозвілля і безпечного проведення часу спричинило необхідність у написанні проекту. Важливою проблемою є відсутність необхідного технічного обладнання для повного функціонування кінотеатру просто неба. Також значною потребою є культурний розвиток мешканців громади.

Мета проекту – створити громадський простір для культурного дозвілля. 

Проект розрахований для усіх мешканців та гостей громади, відпочиваючих санаторно-курортних закладів, в т.ч. незахищених верств населення.

План заходів з реалізації проекту (що потрібно зробити?, які дії повинні бути прийняті?, роботи, послуги):

1.Закупівля обладнання.

2. Доставка та монтаж обладнання.

3. Залучення громадськості до підготовки актуальних для перегляду кінострічок та інших матеріалів.

4. Відкриття кінотеатру просто неба.

У разі реалізації проекту ми отримаємо загальнодоступне культурне, змістовне дозвілля, покращим туристичну привабливість та імідж міста Хмільника. Реалізація проекту сприятиме вивченню культурно-освітніх потреб громадян. Раціональне використання вільного часу дає можливість людині знімати соціальне напруження, а також відновлювати свої психологічні та фізичні сили.

         Реалізація проекту допоможе досягнути таких результатів:

-   формування духовних та культурних цінностей;

- збільшення кількості культурно-масових заходів у громаді;

- стимулювання підприємницької діяльності;

- новий вид відпочинку та розвитку – кінотеатр під відкритим небом;

- налагодження комунікації громадськості та влади;

- у теплу пору року (приблизно це 6 міс.) буде здійснюватися щотижневий показ кінострічок та/або інших показів.

 

 

 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Балух Мар'яна Миколаївна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Безпека та громадский порядок
  • Дата реєстрації: 30.07.2020
  • Номер проекту: 7
Файли проекту: