Облаштування громадського простору на прибудинковій території по вул. Пушкіна,137 в м. Хмільнику Вінницької обл.

494

Проектом пропонується облаштування на прибудинковій території по вул.. Пушкіна,137 озелененого, сучасного громадського простору у поєднанні із зонами відпочинку,  які дозволять людям різних вікових категорій почуватися максимально комфортно і вільно. Значну частину свого часу ми проводимо у дворі, тому необхідно приділити особливу увагу комфортному відпочинку у вільний від роботи та навчання час.

Проект пропонується реалізувати на вул. Пушкіна, 137 м. Хмільник Вінницької області.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту):

На прибудинковій території немає гідного місця для відпочинку як старшого населення, так і молодшого, благоустрій прибудинкової території має незадовільний стан. Мешканці занепокоєні відсутністю вуличних елементів у дворі, зелених насаджень, лавочок для відпочинку, урн для сміття. Відсутність благоустрою веде до занепаду даної місцевості, засмічування території, погіршення настрою мешканців, неможливості підтримувати своє здоров’я у належному стані.

 Мета проекту:

Створення комфортних умов проживання і безпечного користування громадським простором на прибудинковій території по вул.. Пушкіна,137 в м. Хмільник.

Основною групою мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдань проекту є мешканці прилеглих житлових будинків без вікових та інших обмежень. Доступ до громадського простору буде вільним для усіх бажаючих.

Проект передбачає:

  1. Проведення підготовчих робіт на прибудинковій території по вул. Пушкіна,137 в м. Хмільник.
  2. Закупівля вуличного інвентаря (обладнання): лавка садова -2 шт., арка для квітів – 2 шт., квіти, декоративні фігури – 4 шт., урна – 2 шт., карусель вертушка - 1 шт., качеля-балансир – 1шт., спортивний комплекс - 1шт., шахматний стіл – 1 шт.
  3. Доставка та монтаж інвентаря (обладнання).
  4. Висвітлення результатів реалізації проекту та популяризація його позитивного досвіду серед мешканців громади.

Вплив проекту на подальше життя мешканців громади:

Економічний: на реалізацію проекту необхідно витратити 100000 тис. грн.

Соціальний: формування навичок дбайливого ставлення до користування прибудинковою територією; створення безпечного і сучасного місця для проведення дозвілля; взаємодія між дітьми та сусідами буде сприяти налагодженню дружніх стосунків, розвитку комунікативних навичок; популяризація активного способу проведення часу на природі.

Естетичний: створення привабливого вигляду та доглянутої території.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Савчук Яна Олегівна
  • Бюджет: 100000 грн
  • Категорія: Безпека та громадский порядок
  • Дата реєстрації: 03.08.2020
  • Номер проекту: 9
Файли проекту: