Відеонагляд покращить систему громадської безпеки

467

У місті Хмільнику існує потреба в нових засобах та методах гарантування безпеки його мешканцям, прогресивних технологіях та заходах для централізованого забезпечення відеоохорони, технічної безпеки,  можливості оперативного управління та впливу на екстрені ситуації.

Проектом передбачається розвиток міської системи відеоспостереження, консолідація зусиль влади та правоохоронних органів з метою забезпечення нормальної життєдіяльності міста, покращення умов охорони громадського порядку та збереження майна жителів громади. Пропонується встановити відеокамери з можливістю розпізнавання номерних транспортних знаків, облич громадян,  для підвищення рівня безпеки та правопорядку.

Адреси, назва установи / закладу, будинку( там де запропоновано проект): Земельна ділянка між адресами вул. Лисенка, 13 та вул. Лисенка, 17,
вулиця Кутузова, провулок Кутузова, вулиця Лисенка у м. Хмільник Вінницької області.

 Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту):

Транспортний рух по вулицях Кутузова та Лисенка перенасичений вантажними транспортними засобами. Вантажівки рухаються із великою швидкістю, спричиняють небезпеку на дорозі, розбивають дорогу, створюють шум та вібрацію, яку відчутно у будівлях мешканців вулиці.

 В мікрорайоні «Порубинці» наразі створюється паркова зона для комфортного проведення дозвілля. Беручи до уваги нещодавні випадки пошкодження майна, що належить жителям громади, яке встановлене в міському парку Т.Г. Шевченка, виникає необхідність забезпечити цілодобове відеоспостереження для покращення умов охорони громадського порядку та збереження майна жителів громади.

 Мета проекту:

- підвищення рівня громадської безпеки та громадського порядку;

- покращення умов охорони громадського порядку;

-        посилення безпеки дорожнього руху;

- збереження майна жителів громади;

-        запобігання злочинності;

-        підвищення оперативності, якості та достовірності інформації, отриманої службами, які забезпечують безпеку міста, для відповідного швидкого реагування.

     Основною групою користувачів на яких вплине реалізація проєкту є мешканці мікрорайону «Порубинці» (вулиця Кутузова, провулок Кутузова, вулиця Лисенка у м. Хмільник Вінницької області). Користувачами даної системи будуть правоохоронні органи та органи місцевої влади.

 План заходів з реалізації проекту:

  1. Закупівля відеокамер.

 

Результати проекту:

•        знизиться рівень правопорушень;

•        збільшиться рівень розкриття справ;

•        зросте рівень безпеки громадян;

•        відбуватиметься оперативне реагування на аварії, небезпечні та непередбачувані ситуації по вул. Кутузова та вул.. Лисенка, пров. Кутузова;

•        зросте взаємодія місцевої влади та правоохоронних органів при проведенні заходів посилення безпеки громадян.

 

 Орієнтовна загальна вартість проекту:                         200000 грн.

 

 

 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Олександр Гончаренко та Володимир Плахотнюк
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Безпека та громадський порядок
  • Дата реєстрації: 24.07.2020
  • Номер проекту: 2
Файли проекту: