Закупівля лав для комфортного відпочинку

69

Однією з важливих передумов розвитку особистості є забезпечення права жителів та гостей міста на комфортне проведення відпочинку та здорового способу життя.
Парк імені Т.Г.Шевченка завжди був популярним місцем відпочинку для хмільничан та гостей міста . І навіть зараз, коли у парку введуться роботи по відновленню паркової зони кількість відпочиваючих тільки збільшується. Молодь, дітки з батьками, пенсіонери - усі приходять, щоб помилуватися символом парку - красенями лебедями, погодувати каченят та охолодитися біля фонтану.
Проблемою є недостатня кількість місць для відпочинку.
Метою проекту є створення комфортної рекреаційної зони для відпочинку жителів та гостей міста Хмільника, поліпшення умов проведення дозвілля, розвиток туристичної привабливості, відновлення місця для культурного відпочинку громадян, збереження зеленої зони парку. Проектом передбачається закупівля паркових лав. Паркові лави – чудове місце для проведення відпочинку усіх вікових категорій, майстер-класів з учнями шкіл міста. Недарма ось вже багато років поспіль лави є найбільш популярним і функціональним елементом паркового декору. Лави з накриттям допоможуть сховатися від пекучого сонця і невеликого дощу, усамітнитися, почитати книгу, або попрацювати, попити прохолодних напоїв
Користувачами реалізованого проекту стануть всі мешканці міста та його гості (вікові обмеження відсутні).
План заходів з реалізації проекту.
Проект складається з наступних етапів:
1. Проведення тендерних процедур.
2. Заключення договору з переможцем тендерних процедур.
3. Закупівля та доставка лав.
Головний результат впровадження проекту є створення найбільш сприятливих умов для організації дозвілля, відпочинку широких верств населення, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії стану людини і навколишнього середовища.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Михайло Надкерничний Станіславович
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 24.05.2019
  • Номер проекту: 4
Файли проекту: