Жителі та гості міста із задоволенням відвідують оновлений, але поки що, ще недооблаштований парк, в якому вже є відновлені водойми з двома парами лебедів, фонтан, вольєр з павичами, нові альтанки та цікаві казкові будиночки для дитячого дозвілля, тощо... Людям дуже подобається контактувати з тваринами, зокрема птахами. Це несе прямий лікувальний ефект, приносить позитивні емоції, а зелена зона парку дає змогу розслабитися і відпочити від турбот.

Місто Хмільник - місто, що розвивається. В нашому місті зовсім немає зоопарку. Зрозуміло, що так одразу побудувати великий парк із чималим розмаїттям біологічних видів тварин і рослин потрібно чимало коштів, територій, часу, дозволів та інше... Тому сьогодні дедалі все більше з'являються так звані міні-зоопарки, де утримуються тварини одного, або декількох видів. Основою нових міні-установ є те, що існування та перебування тварин наближене більш до природного; воно не несе загрози здоров'ю, як ні самої тварини, так і людини.

В сучасних міні-зоопарках тварин не утримують в клітках, вони мають свою спеціально облаштовану зону комфорту, адаптовану згідно усіх потреб. Людям подобається контактувати із тваринами, це в них пробуджує потяг до прекрасного.   

Одна із важливих місій міні-зопарку це показове роз'яснення суспільству основних методів збереження, як природи вцілому, так і окремих видів тварин. Зоопарки збуджують у людей цікавість до проблеми охорони природи, є культурно-просвітницькими закладами, які створені з метою утримання, демонстрації і розведення тварин заради організації екологічної, освітньо-виховної роботи, створення експозицій рідкісних, екзотичних та місцевих видів тварин, заради збереження їх генофонду, фауни, тощо..

Розбудова парку міста принесе великий внесок в освітньо-культурне життя, як самих жителів, так і гостей зі всього світу, так як місто Хмільник - місто КУРОРТ!

Побудова міні-зоопарку також внесе свій унікальний внесок в охорону природи, спонукає зацікавленість до неї відвідувачів. Вчені визначили, що люди всіх вікових категорій мають потреби в спілкуванні з іншими формами життя.

Цей проект представлений для людей усіх вікових категорій, зокрема дітей та людей з особливими потребами, психічними розладами та інше. Спілкування з фазанами, лебедями, декоративними птахами, принесе позитивні емоції, мир і любов. В цілому перебування людини у комплексному прекрасному парку, де крім зеленої зони і іншого розмаїття є ще вольєри із птахами, носить лише позитивний характер. Проект принесе користь на природоохоронну сферу життя, поставить місто на вищу ступінь свого розвитку в очах жителів та гостей.

Світовий досвід міні-зоопарків показує лиш позитивні результати. Вони приносять користь в природоохоронній сфері, навчають людей по-справжньому цікавитись середовищем свого життя та видами, які його населяють і задумуватись про їх майбутнє. Крім виховного значення міні-зоопарк, як і музей, виконує роль підвищення біологічної та культурно-освітницької обізнаності населення.  

Деталі

Голосів
76
Місце
Тип
Автор
Гуменюк Тетяна Володимирівна
Бюджет
150 000,00 ₴
Статус
Допущений до голосування
Район
Категорія
Навколишнє середовище