Дообладнання дитячого майданчика по вул. Монастирська буд.1

542

Проектом передбачається облаштування дитячого майданчика по вул. Монастирська 1 гумовим покриттям та додатковими ігровими елементами.

 Проблема

В дворі будинку по вул. Монастирська 1 відсутнє безпечне гумове покриття на дитячому майданчику. Покриття, яке існує на цей час - це пошкодженний від часу асфальт і звичайний грунт. Діти не мають можливості безпечно та повноцінно проводити своє дозвілля. Адже часткове асфальне покриття сприяє травмуванню, а грунт після дощу перетворюється на болото з безліччю баюр біля гірок та гойдалок. Також будинок є одним із багатоквартирних у місті, де проживає велика кількість мешканців, тому є потреба у додаткових ігрових елементах: гойдалки, каруселі, лавки.

Рухливі ігри та спортивне дозвілля є невід’ємною частиною гармонійного розвитку дитини. А сучасне гумове покриття та доповнений елементами дитячий майданчик тільки сприятиме заохоченню їх у цьому та убезпечить від травмування.

Мета проєкту - знизити травматичність дітей під час гри на дитячому майданчику. Створити комфортні умови для ігор та дозвілля. Заповнити назрілу потребу у збільшенні кількості ігрових елементів. Замітини гаджети свіжим повітрям.

Для кого цей проєкт: діти різного віку та їх батьки (чи особи, що за ними доглядають).

План заходів з реалізації проєкту:

1. Перевстановити деякі існуючі елементи дитячого майданчику для організації усіх в одній площині.

2. Встановити нові елементи дитячого майданчику.

3. Демонтувати частину асфальту, вирівняти поверхню під стяжку, залити «подушку» під гумове покриття, встановити гумове покриття.

Ключові показники оцінки результату проєкту: проєкт націлений на підвищення рівня зайнятості дітей спортом та гри на свіжому повітрі (без гаджетів!)

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Городівська Надія Ігорівна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 30.06.2021
  • Номер проекту: 30