Молодіжний туризм

192

Короткий опис проекту: актуалізація молодіжного туризму на Хмільниччині сприятиме підвищенню зацікавленості молоді в активних заняттях туризмом та зниженню асоціальних проявів у молодіжному середовищі. Проект направлений на пропаганду здорового способу життя серед молоді громади, її патріотичного виховання та розширення кругозору, а також розвитку інфраструктури туристичного, спортивного і оздоровчого секторів Хмільницької міської територіальної громади.

Проблема: молодь сьогодні стикається з цілою низкою труднощів, які стосуються їх життєвого самовизначення. Більшість експертів вважають, що туризм на сучасному етапі розвитку суспільства є необхідною ланкою до шляху досягнення вищих цілей людини, до самовизначення, до зняття соціальної напруги, формування толерантності у суспільстві. Наразі молодь стикається з проблемою доступності цікавого і насиченого дозвілля та туристичної рекреації.

Мета: популяризація і пропаганда здорового способу життя молоді Хмільницького краю, демонстрація потенціалу внутрішнього туризму, сприяння патріотичного виховання молоді та любові до рідного краю, знайомство з його традиціями і культурою.

Для кого цей проект: молодь Хмільницької міської територіальної громади віком від 14 до 35 років.

План заходів з реалізації проекту:

1. Закупівля обладнання.

2. Напрацювання та організація маршрутів  різних напрямків, залучення громади до цього процесу.

3. Донесення інформації про туристичні маршрути до молоді на сайті Хмільницької міської ради та на соціальних сторінках, а також афішах міста.

4. Здійснення екскурсійних, туристичних маршрутів згідно напрацьованого графіку та плану.

Ключові показники оцінки результату проекту: популяризація молодіжного туризму, як виду активного відпочинку; реалізація молодіжних ініціатив; розробка нових екскурсійних, туристичних напрямків на Хмільниччині; культурний та фізичний розвиток молоді.

 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Брилянт Олег Валерійович
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Культура та туризм
  • Дата реєстрації: 01.07.2021
  • Номер проекту: 38