Облаштування зони відпочинку та спортивного дозвілля (з встановленням тенісних бетонних антивандальних столів, дерев'яного ігрового комплексу для дітей, турніків та перекладин для дорослих, лав) на розі вулиць Меморіальна та Північна

422

Короткий опис проекту: облаштування зони відпочинку та спортивного дозвілля (з встановленням тенісних бетонних антивандальних столів, дерев'яного ігрового комплексу для дітей, турніків та перекладин для дорослих, лав) на розі вулиць Меморіальна та Північна.

Адреса реалізації проекту: м. Хмільник на розі вулиць Меморіальна та Північна.

Проблема: у м.Хмільнику по вулицях Північна, Меморіальна, Затишна, Олійника, Некрасова та ін. проживає багато дорослих та дітей, які не мають поблизу жодних місць для проведення дозвілля, а відпускати самих дітей в місто є небезпечним. Нещодавно облаштований сквер пам'яті жертвам Голодомору став місцем куди діти приходять кататися на велосипедах та самокатах. Але діти не повинні проводити дозвілля з'їжджаючи з пагорбів, що відмежовують сквер від кладовища. Це є неправильним та, на жаль, інших місць відпочинку у цьому районі немає. Тому облаштування зони відпочику на розі вулиць Меморіальна та Північна є необхідною.Тим більше, що там є вільна ділянка.

Мета: забезпечення дітей та дорослих, що проживають на окраїні міста гідними умовами дозвілля.

Для кого цей проект: діти та дорослі, що проживають по вулицях Північна, Меморіальна, Затишна, Олійника, Некрасова та ін.

План заходів з реалізації проекту:  придбання тенісних столів (бетонних, антивандальних)- 2 шт., дитячого ігрового майданчика з дерева - 1 шт., металевого спортивного комплексу Атлет - 1 шт., лави без спинки - 2 шт. Роботи по встановленню (бетонуванню) вище перелічених об'єктів (буде проведено власними силами). Також буде встановлено вже виготовлені власними силами гірка металева, гойдалка-балансир та баскетбольне кільце.

Ключові показники реалізації проекту: залучення великої кількості дітей  та дорослих до спортивного дозвілля та можливість проведення вільного часу дорослих зі своїми дітьми.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Щербанюк Людмила Володимирівна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 30.06.2021
  • Номер проекту: 20