Сучасна книжкова бібліотека

357

Молодіжний UpПростір вул. Столярчука, 2

Короткий опис проєкту
Ми хочемо закупити актуальні книги та настільні ігри для молоді, такого напрямку: психологія і взаємовідносини, бізнес, ораторське мистецтво, здоров'я, саморозвиток, мотивація.
Облаштувати в рамках проекту комфортний простір, де молодь зможе розвиватися через книги та настільні ігри.

Проблема
В результаті проведеного опитування в соціальній мережі інстаграм участь в якому прийняли 180 людей із них 46% молоді віком від 14 до 34 років цікавляться сучасною літературою, але перевіривши наявність книг у наших бібліотеках ми не виявили жодної книги із поданого списку нижче, який був сформований за побажаннями опитуваних. Актуальні книги для молоді, такого напрямку, як психологія і взаємовідносини, бізнес, ораторське мистецтво, здоров'я, саморозвиток, мотивація. Оскільки в нашому місті немає книжкової лавки, де можна придбати сучасну літературу і в бібліотеці за минулий рік, через пандемію, книги не оновлювалися, тому молодь немає змоги будувати себе за своїми інтересами. Проблема в тому, що немає ще й робочого місця, де можна було б почитати ці самі книги поринувши у атмосферу. Також ми пропонуємо розвиватися та навчатися за допомогою настільних ігор. Які дають поштовх до нових знайомств для того, щоб молодь нашої громади була дружня між собою.

Мета проєкту
Створити умови, де молодь бажала б поринути у світ книг та якісного відпочинку: забезпечити місце відповідними меблями, книгами, список яких був складений за бажаннями молоді, закупити настільні ігри які розвивають та формують бачення та особистість, допомагають розібратися в собі та в навколишньому світі і розвивають логічне мислення.

Для кого цей проект
Відвідувати сучасну книжкову бібліотеку зможе уся молодь громади.

План заходів з реалізації проєкту :
1. Закупити меблі:
     - крісло мішки – 8 шт
     - стіл «Тюльпан» - 2 шт
     - підлоговий торшер з журнальним столиком 8 шт
     - стелаж для книг під замовлення
     - диван та подушки
2. Закупити:
     - книги 150 шт
     - настільні ігри 21 шт
3. Оформити якісну рекламу
      - надрукувати афіші розміру А3 20 шт і А4 40 шт
      - зробити рекламу в соц.мережах
4. Урочисте відкриття:
     - фестиваль книги з станціями та квестом
     - розіграш подарунків та сувенірів

Ключові показники оцінки результату проєкту
Збільшення бажаючих читати книги до 75%, молодь зможе розвиватися за напрямком який їм цікавий, активних читачів в сучасній бібліотеці 150 людей.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Ганіна Альона Володимирівна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Культура та туризм
  • Дата реєстрації: 30.06.2021
  • Номер проекту: 29