«Твій дім – жива планета»

9

Адреси, назва установи / закладу, будинку( там де запропоновано проект)
У чотирьох школах міста Хмільника та шести школах сільських громад Хмільницької міської територіальної громади.

Короткий опис проєкту 
Планується організувати та провести десять одноденних тренінгів для учнів та учениць в чотирьох міських школах та шести сільських школах Хмільницької міської територіальної громади під назвою «Планета житиме завдяки нам». Також, у десяти вищезазначених школах буде проведено конкурс малюнку на тему гуманного ставлення до тварин та збереження навколишнього середовища.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проєкту)
У зв’язку з тим, що у громаді часто виявляються факти створення мешканцями стихійних сміттєзвалищ, підпалювання сухої трави та рослинних решток, діючі сміттєзвалища швидко переповнюються, що може призвести до значних екологічних проблем, а також, мають місце факти жорстокого ставлення до безпритульних тварин, позбавлення їх життя та можливості до існування, що тягне за собою кримінальну відповідальність передбачену чинним законодавством, виникла необхідність провести навчання в інтерактивній формі, які б сприяли кращому розумінню підростаючим поколінням розмірів екологічних проблем (катастроф) викликаних діяльністю людини. Варто зазначити, що наразі аналогічні тренінги на території Хмільницької громади майже не проводяться, що негативно впливає на рівень забруднення навколишнього середовища та гуманізації суспільства.

Мета проєкту
Підвищення рівня свідомості мешканців громади щодо поводження з твердими побутовими відходами, спалювання трави та рослинних решток, гуманного ставлення до безпритульних тварин через проведення тренінгів для молоді та тематичних конкурсів малюнку у школах громади.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)
Проект для учнів та учениць, вчителів 10 шкіл Хмільницької громади

План заходів з реалізації проєкту (що потрібно зробити?, які дії повинні бути прийняті?, роботи, послуги)
1. Організація та проведення десяти тренінгів для учнів та учениць шкіл Хмільницької громади, орієнтовною тривалістю три години (20 учасників) під назвою «Планета житиме завдяки нам», що включатимуть три компоненти: 1. «Чому потрібно сортувати сміття», 2. «Не пали траву, не сміти», 3. «Гуманне ставлення до тварин»:
- забезпечення харчування учасників (напої, солодощі);
- канцнабори для учасників (сувенірна продукція – блокноти, ручки з логотипами, назвами організацій-партнерів та назвою проекту);
- канцприладдя (маркери, ватмани).
2. Організація конкурсу малюнку в десяти школах , три переможці визначатимуться у кожній школі окремо та отримають призи (нагороди), кожна з десяти шкіл-учасниць отримає 5000 грн на закупівлю саджанців декоративних рослин для озеленення території школи:
- закупівля канцприладдя (ватмани, олівці, фарби);
- сувенірна продукція переможцям у кожній школі (футболка, кепка з лого для першого місця, сумка на пояс для другого місця, фляга для води для третього місця);
- закупівля саджанців декоративних багаторічних рослин для кожної з десяти шкіл –учасниць конкурсу для озеленення шкільної території.

Ключові показники оцінки результату проєкту: 
1. зменшення кількості стихійних сміттєзвалищ;
2. зменшення кількості випадків підпалу трави та спалювання рослинних решток;
3. зменшення кількості фактів жорстокого поводження з тваринами.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: ЧЕРНІЙ ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
  • Бюджет: 125050 грн
  • Категорія: Освіта
  • Дата реєстрації: 30.06.2021
  • Номер проекту: 26