"Дитяча мрія-тверде гумове покриття під дитячий майданчик"

715

Короткий опис проєкту: втілення мрії кожної дитини сільської місцевості - відвідувати дитячий майданчик. Придбання гумового покриття є умовою для створення безпечного та комфортного середовища для проведення вільного часу дітей, що досягається шляхом забезпечення належного місця для відпочинку та ігор на свіжому повітрі з можливістю повноцінного розвитку та зміцнення здоров’я.

Адреса реалізації проєкту: с. Журавне, вул. Центральна, 32

Проблема: на сьогоднішній день виникає гостра потреба у створенні умов для розвитку підростаючого покоління. Закуплений у грудні 2020 року дитячий майданчик з набором обладнання (дитячий ігровий комплекс «Сашенька», карусель для чотирьох, два  балансира для двох на фіксаторі, баскетбольні кільця, дві гірки) який ще  невстановлений  через відсутність належно облаштованої території, а саме відсутність гумового покриття. Встановлення даного покриття дозволить уникнути травмованості дітей, забезпечить їм здорові умови перебування на свіжому повітрі, зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків,  вирішить проблему незайнятості дітей.

Мета проєкту: встановлення гумового покриття для дитячого майданчика, створивши  безпечні комфортні умови здорового та активного дозвілля для дітей дошкільного віку.

 Для кого цей проект:  для дітей до 12 років та їх батьків, які будуть проводити своє дозвілля на майданчику разом з дітьми.

План заходів з реалізації проєкту: закупка та встановлення  гумового покриття, загальною площею дитячого майданчика – 90 кв.м.; облаштування дитячого ігрового (уже закупленого) майданчика (власними силами).

 Ключові показники оцінки результату проєкту: створення сприятливих умов, що дають можливість дітям поза межами домівки та школи гратися та спілкуватися один з одним, пізнавати основні правила моральної та соціальної поведінки, забезпечення належних та безпечних умов для проведення часу дітей та їх батьків.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Гуменюк Лариса Іванівна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 29.06.2021
  • Номер проекту: 16