Моя вулиця - моя краса

969

Короткий опис проєкту: актуальність проекту полягає в необхідності  укріплення схилу, де сходяться три вулиці села в одну, і веде ця дорога до сільського кладовища, та функціонуючої каплички, де на спільну молитву збираються мешканці села, будинку обрядових послуг «Хата Стефанія» і частина вулиці Гагаріна «янчики».

Село Соколова – це екологічно чиста місцевість з чистими водами, з цінним глибоким чорноземом, збереженими національними традиціями та гостинними людьми, в якому проживає 730  осіб. Село розташоване за 5 км. від міста Хмільника. На території функціонує КЗ « Соколівська ЗЗСО І-ІІст.», в якій навчається 60 учні, ЗДО ясла-садок «Веселка», який відвідує 20 вихованців,КЗ «Соколівський сільський будинок культури», КЗ «Соколівська публічна бібліотека», ФП. Село газифіковане. На території села  функціонують такі підприємства та організації: АПНВП «Візит», Ф/Г «Росток», ФГ «Велес-Агро», знаходиться обеліск воїнам, які загинули у роки війни 1941-1945рр., дві меморіальні плити: «Вони захищали Вітчизну», «Вклонись вдові фронтовика», обеліск загиблому учаснику АТО, а також на території кладовища знаходиться пам’ятний хрест  загиблим  1932-1933рр.,  братська могила загиблим воїнам у роки Другої світової війни та  могила учаснику АТО Сівохи  Віктора Володимировича.

Проблема: У селі Соколова Хмільницької міської ТГ  є красивий, мальовничий схил під місцевою назвою «Закордон». Схил є проблемним для села, тому що коли йдуть сильні дощі, вода його руйнує. Жителі села власноруч  підсипають та укріплюють насадженнями, але цього замало. Дорога руйнується,що унеможливлює  проїзд автотранспорту, похоронної процесії до кладовища та вигін худоби до пасовища. Для жителів всього села залишається багаторічною проблема відсутності впорядкування схилу вулиці Гагаріна «Закордон». Особливо ця проблема відчувається восени, коли ідуть часті дощі, навесні, коли розтає сніг та влітку під час дощів, схил  розмивається і  перетворює дорогу  на рови. Цією дорогою неможливо ні пройти, ні проїхати. Найголовніша проблема вивіз покійників на кладовище. Дітям потрібно іти до школи, дорослим  на роботу. Транспорт взагалі не може проїхати під час дощів. Навіть швидка допомога не може під'їхати  під час негоди через відсутність дороги. Кожного дня приїжджає молоковоз для збору молока. Коли суха погода, він проїжджає без проблем. Але коли дорогу розмиває, люди змушені нести молоко до центральної дороги. Тому  схил частини дороги по вул. Гагаріна «Закордон»  дасть можливість безпечно пересуватися мешканцям села,  похороній процесії, дітям у школу та транспортним засобам, вчасно та без перешкод прибути швидкій допомозі. Схил набуде естетичного вигляду та стане комфортним , буде слугувати не одному поколінню мешканців села Соколова.

Мета проекту: створення умов безпечного пересування похоронної процесії, відвідування функціонуючої каплички мешканцями села та транспортних засобів по схилу вул. Гагаріна. Безпечна дорога учнів до школи та дорослих на роботу з вулиці Гагаріна «ячники», вчасне прибуття швидкої допомоги в разі необхідності.

 Для кого цей проект: для жителів села Соколова, а саме для жителів, які проживають на цій частині вул. Гагаріна « янчики» де мешкає 20 осіб, серед яких 8 дітей, громадян, які відвідують капличку на кладовищі, та громадян, які утримують ВРХ.

План заходів з реалізації проекту:

Відведення води по схилу;

Грейдерування схилу;

Закупівля з/б лотків для відведення води;

Закупка труби;

Закупка відсіву та щебеню(крупний, мілкий);

Встелення дороги відсівом та щебенем;

Бетонування ровів для відведення потоку води по схилу;

Укріплення схилу від вимиванням водою зеленими насадженнями (дерева тощо)/

Ключові показники оцінки результату проекту: по завершенню проекту у селі Соколова буде відновлено ще один об’єкт –  схил частини вулиці Гагаріна, який має велике значення для місцевої громади. Реалізація проекту стане одним із позитивних прикладів спільної праці мешканців села та стане стимулом для організації та проведення подальших спільних заходів з благоустрою території. В результаті реалізації проекту  схилу частини дороги по вулиці Гагаріна  «Закордон» дасть можливість безпечно пересуватися мешканцям села, особливо дітям у школу, та транспортним засобам, вчасно та без перешкод прибути швидкій допомозі.  Схил вулиці Гагаріна «Закордон» набуде естетичного вигляду та стане комфортним.  Ця дорога буде слугувати не одному поколінню мешканців громади.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Гребенюк Тетяна Володимирівна
  • Бюджет: 198900 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 01.07.2021
  • Номер проекту: 35