"Щасливе дитинство - початок формування здорової особистості"

660

Проектом пропонується облаштувати дитячий вуличний ігровий майданчик для проведення дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку.

Адреса реалізації проекту:  на розі вул. Жовтнева та вул. Шляхова с. Кожухів.

Проблема: на сьогоднішній день в селі немає майданчика для проведення дозвілля дітей. Дитячий вуличний майданчик - найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію у вірне русло і забезпечити оптимальне поєднання "проиємного" та "корисного". Реалізація проекту дозволить поліпшити стан здоров'я дітей, надасть можливість батькам більше спілкуватися з дітьми та між собою, дітям гратися з однолітками, а не сидіти перед перед телевізором чи комп'ютером. Кожна дитина отримає можливість займатися, гратися і розвиватися.  

Мета: створення сучасного ігрового майданчика необхідного для покращення всебічного розвитку дітей, підвищення їх розумової та фізичної діяльності, формування здорової особистості.

Результатами реалізації проекту зможуть користуватися діти дошкільного та шкільного віку, а також їх батьки.

План заходів з реалізації проекту: облаштування площадки для встановлення гойдалок на ігровому майданчику. Придбання гойдалок для ігрового майданчика та їх встановлення у визначених місцях.

Результати проекту: соціальна ефективність проекту полягає в облаштуванні для дітей місця для проведення дозвілля, що зменшить ризик виникнення нещасних випадків та відволіче діток від ігор на дорогах, автомобільних шляхах та інших небезпечних місцях. 

 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Сьоська Неля Михайлівна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 24.06.2021
  • Номер проекту: 6