Встановлення мережі вуличного освітлення с.Томашпіль

610

Проектом передбачається встановлення мережі вуличного освітлення центральної вулиці села Томашпіль, загальною протяжністю 0,65 км. для забезпечення комфортних та безпечних умов проживання для мешканців та гостей села, а також інших пересічних громадян.

Проблема: відсутність центрального освітлення вулиць є надзвичайно гострою проблемою, що призводить до травмування людей та підвищенню рівня аварійності в зимовий час, а також підвищення рівня злочинності.

Мета: забезпечення безпеки жителів с.Томашпіль, досягнення комфортних та якісних умов проживання та безпечного руху транспорту у вечірній та нічний час доби шляхом встановлення мережі вуличного освітлення.

Для кого цей проект: всі мешканці села Томашпіль, а опосередковано - працівники АПНВП "Візит", які щоденно приїздять на роботу у село та їдуть додому у вечірній час.

План заходів з реалізації проекту: організація виконання комплексу робіт по встановленню мережі вуличного освітлення; закупівля матеріалів; організація та здійснення контролю за впровадженням проекту; залучення громади до підтримки в якісному виконанні проекту.

Ключові показники результатів проекту: виконання проекту призведе до підвищення якості життя та привабливості села для проживання людей, а отже збільшиться кількість споживачів послуг та наповниться бюджет села.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Слободяник Марина Миколаївна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Комунальне господарство
  • Дата реєстрації: 30.06.2021
  • Номер проекту: 25