Здорова людина – здорова нація!

1033

За 15 км. від Хмільника та за 80 км. від Вінниці знаходиться с. Куманці. В якому проживає 658 жителів. На території нашого села є адміністративна будівля сфери надання послуг населенню, дитячий садок, будинок культури, школа, три фермерських господарства. Всі громадські будівлі нашого села розміщені в центрі, також і стадіон. Діти, молодь, а також і дорослі нашого села дуже люблять різні види спорту: футбол, волейбол та інші різноманітні естафети та змагання. Всі уроки фізкультури і спортивні змагання серед школярів, військово – патріотичні заходи, козацькі розваги серед молоді та ігри на свіжому повітрі проходять на стадіоні. Проводяться футбольні турніри між селами.

Адреси, назва установи / закладу, будинку
Вул. Новоселів 1А, с. Куманівці Хмільницького р-ну.

Проблема
В 2017 р. Куманівецька сільська рада приймала участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад з проектом «Влаштування благоустрою сільського стадіону в селі Куманівці Хмільницького району Вінницької області» і завдяки цьому було огороджено стадіон та встановлено лавочки. Працівники школи разом з односельцями постійно підтримують сільський стадіон в належному стані. Тепер наша мрія – це перетворити наш стадіон на сучасний. Але на жаль, коштів вистачило лише на огорожу та лавочки. А для гарного фізичного розвитку наших дітей та молоді не вистачає спортивних тренажерів. Тому виникла потреба у написанні даного проекту.

Мета проекту
Облаштувати сучасний стадіон для проведення масових спортивних заходів, військово-патріотичних змагань, уроків фізкультури, козацьких розваг серед дітей та молоді нашого та сусідніх сіл, організації гри у баскетбол, для занять фізкультурно-оздоровчими вправами людям з обмеженими можливостями.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування
Необхідно закупити спортивний інвентар та каучуко-поліуретанове покриття і передати громаді для встановлення на стадіоні в центрі села. Встановлення зобов'язуємося зробити власними силами.

Для кого цей проект
Цільовою групою проекту є активні жителі с. Куманівці, дорослі, діти та молодь, люди з обмеженими можливостями.

 План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)
1. Презентація проекту.
2. Закупка та монтаж спортивних споруд і покриття.
3. Облаштування ландшафту прилеглої території.
4. Урочисте відкриття проекту.
5. Висвітлення діяльності за проектом.

 Ключові показники оцінки результату проекту:
Реалізація даного проекту допоможе облаштувати сучасний спортивний стадіон, покращить естетичний вигляд території села, що забезпечить емоційний, фізичний, культурний розвиток, та здоровий відпочинок дорослих, дітей та молоді на свіжому повітрі. Покращить соціальну інфраструктуру населеного пункту, яка в свою чергу стимулюватиме затриманню молоді та молодих сімей в даному населеному пункті та в подальшому сприятиме покращенню умов проживання молоді на довгострокову перспективу. 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Іванівська Ольга Віталіївна
  • Бюджет: 200000 грн
  • Категорія: Спорт
  • Дата реєстрації: 25.06.2021
  • Номер проекту: 10